A takle se to zvrtlo 4

7. září 2008 v 18:48 | kaori-chan |  My FanFiction
Další díl, co tomu říkáte?Myslí to vážně?


Namiki se jim nejdříve představil a říkal co je čeká, když si všiml zvláštního pohledu Kaori. To mu neušlo a s podobným výrazem ve tváři se zeptal "Kaori, proč se na mě tak divně koukáš?" Ta se na něj jen znova divně podívala a řekla "Mno, víte jméno Namiki zní spíš žensky…" Na to zase reagoval překvapeně Namiki "Ty sis myslela, že budu žena?! Tohle se mi ještě nikdy nestalo a to učím už třetí tým!" Kaori nahodila nevinný pohled "Ale vaše jméno zní vážně žensky! A vůbec, nechtěl jste mám něco důležitého říct?!," Izumi i Kaze, si myslely, že se Kaori už úplně zbláznila, ale radši nic neřekli, už ve svém zájmu. Chvilku bylo ticho, ale to prolomil Namiki "Um, tak děcka, všichni máte starší sourozence, takže nejspíš víte, co vás čeká a nemine"všichni kývli. Namiki se šibalsky usmál a pokračoval "Normálně by byla zkouška již zítra ráno, ale protože vy dvě nejste v pořádku, počkáme ještě týden." Ty dvě se na sebe vražedně podívali, ale i s Kazem kývly na souhlas. Teprve teď došlo na představování se žáků učiteli, kde padli otázky jako "Jak se jmenujete, co máte a nemáte rádi, jaké máte sny"atd. Jako první na řadu přišla Kaori "Jsem Uchiha Kaori, mám ráda tanec, zpěv, trénink a mnoho dalších. Nesnáším pár lidí a pár věcí." Při této větě se koukla na Izumi a pokračovala "Sen mám zatím jen jeden, aby si mě začal otec konečně všímat! I mého mladšího bratra Sasukeho! A možná se časem ještě něco najde…" Izumi se na Kaori dívala nechápavě. Jí si nevšímá táta?! Dyť je docela dobrá, tenhle klan vážně nechápu, přemítalo se Izumi v hlavě, když v tom ji vyrušil Namiki. "Hm tak dobrá, začni Izumi." Ta se probudila do reality a začala "Jo, uhm, já jsem Taisei Izumi, mám ráda stejné věci jako Kaori a taky nesnáším pár lidí. Nad sny nepřemýšlím." Kaze si ani nepočkal a začal "Uchiha Kaze, je hodně věcí co mám rád i hodně co nemám a snů taky hodně" Kaori si pomyslela. Ten toho teda řek, aspoň že ho znám.... "Takže už se trochu známe, to je pro dnešek vše sejdeme se za týden v 08:00 na cvičišti číslo 2," řekl Namiki.
(perex)

O týden později na cvičišti, 07:50
Izumi s Kazem už čekali, když se k nim přivlekla Kaori, která si mlela něco ve smyslu vstávání a sedla si na zem. Namiki přišel přesně v osm a už po nich něco chtěl, když si všiml, že Kaori na zemi spí. Přišel k ní a zařval "Budíček! Vstávat!" načeš Kaori otevřela oči a zeptala se "Simvás, proč tak řvete? Je vám něco?" S touto větou se zvedla a oklepala ze sebe špínu. Namiki jen tiše poznamenal "Ta holka je hrozná." "No tak sencei, nemáme tu náhodou cvičit?", poznamenal netrpělivý Kaze. "Jasně Kaze má pravdu! No tak sencei, co chcete ještě řešit!", přidala se Izumi "Vy ani nevíte, jak blbý je spát na kataně", poznamenala rozlámaná Kaori, načeš se na ní všichni otočili s naštvanými výrazy. "Tak jo, začnem děcka.Máte čas do jedenácti hodin, abyste mi sebrali vaše potvrzení o tom, že jste ninji" Vykulili oči, jako první se ozval Kaze "Cože? Ségra měla brát rolničky a měli kratší čas.Proč nám to děláte jinak?"
Namiki nahodil ten svůj šibalský úsměv "Tvá sestra měla jiného senceie, já mám jiná pravidla, ale stejně účinná. Navíc vy to máte teží, ty potvrzení mám v zadní kapse." Nezbývalo jim nic jiného než souhlasit. "Takže začínáme, Teď!" Dodal Namiki. Tým dvanáct se rozprchl po okolí. Tohle bude ještě hodně zajímavé.Uvidíme jestli projdou. S touto myšlenkou se Namiki jako obvykle usmál a otočil se směrem k lesu…

Jak to s nimi dopadne? Na to si počkejte do příští kapitoly. n_n
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama