A takle se to zvrtlo....3

28. srpna 2008 v 0:41 | kaori-chan |  My FanFiction
Gomen vím že je díly jsou hrozně pomalu ale když vás zrovna nic nenapadá….
Vím že první díly povídky jsou hrozně nudný i mě to nebaví psát, jenže bez toho byste o Kaori nic nevěděli, proč, jak kdy….(co to vám neřeknu, ještě aby sem spolierizovala svojí vlastní povídku xD )
(perex)

Co to sakra..?!

Když se po dlouhé hádce, Itachi s Kaori dostali domů, následoval výslech typu "Kaori jakto že se pereš" jim Kaori "Stručně" vylíčila a šla spát, neměla nervy se dneska ještě pohádat s gifákem (gifu nevlastní otec, viz.minulá kapitola). Zdál se jí hodně divní sen, šla po ulici a Itachi byl ve velmi zvláštním oblečení, dlouhý černý plášť zdobený červenými mraky, spolu se slámovím kloboukem a na něm našitými bílými pruhy látky. Chladně na ní promluvil " Hm, sestřička, nemáš být mrtvá? Ale to už je jedno, když sem tě potkal, zemřeš! Kaori se zalekla, ale neustoupila a se stejnou lhostejností mu vrátila poznámku "Mě jen tak lehko nezabiješ bratříčku! Vůbec mě neznáš trhni si nohou hajzle!" začal nelítostný boj, oba byly velmi zranění ale dál pokračovali. Zničeho nic se Kaori objevila v jakémsi černo-červeném světě ovládaný jejím bratrem. Mučil ji dlouho a už mělo dojít na poslední úder, když v tom se Kaori probudila s nepěkným pocitem. Celá pobledlá se koukla na budík, bylo za minutu sedum hodin ráno, Kaori přemýšlela o tom snu když v tom zazvonil budík, s leknutím jej vypla a vstala. Výjimečně se vzbudila včas tak to využila a nasnídala se s rodinou, které i povyprávěla o svém nočním dobrodružství. Když skončila všichni čekali na Itachiho názor, ten s k tomu vyjádřil takle "Simtě co se ti to zdá za blbosti? A co to bylo za techniku?" Kaori opáčila "Jak to mám asi vědět?!A vůbec, už musim jít."
"Nezapomeň si vzít čelenku, si přece ninja" zavolala Mikoto na Kaori mířicí ke svému pokoji "Jasně mami, na tohle určitě nezapomenu!" vrazila do pokoje a za minutu zase ven, směr academie.
Přišla brzy, dokonce jako jedna z prvních. Přešla ke své lavici a sedla si vedle Kazeho taktéž z Uchiha klanu, rozuměli si dobře, konec konců jsou ze stejného klanu a bydlí nedaleko od sebe. Začali probírat klanové záležitosti když do třídy vtrhla Izumi s jízlivou poznámkou namířenou směrem ke Kaori.Ta se jen otočila a lhostejně se zeptala "Ahoj Izumi, Tak co ruka a nos?Zlomený?" Kaze se musel pousmát když viděl včera holky jak do sebe mlátili.Izumi se na ní ostře podívala "Nos nakonec zlomenej nemám, ale ruku jo a ty?" Mezi oběma dívkami vzniklo stále větší napětí a každý čekal kdy se do sebe pustí. Kaze radši odtáhl Kaori a začal se vyptávat na klan, rodinu aby nedošlo k rvačce. Povedlo se mu obě od sebe od dělit do zazvonění, poté vstoupila Kimiko-sensei do třídy a začal se včerejším incidentem, Izumi i Kaori dělali že se jich to netýká, ale stejně se trestu nevyhly i když nevěděli jakému .Poté učitelka přešla na rozdělení týmů, Kaori ji moc neposlouchala, jen čekala až uslyší své jméno, zatím přemýšlela pořád o tom snu, když vtom "Tým 12, Uchiha Kaze" to Kaori probralo a zajímalo kdo bude s jejím "bratránkem" "Uchiha Kaori a Taisei Izumi, Sencei této skupiny je Shikai Namiki" Kaori s Izumi vykuli oči a jen v šoku naráz zařvali "COŽÉÉ?!?JÁ S TOU NEMOŽNOU HOLKOU?!" Kimiko se jen pousmála "To je váš trest, být spolu ve skupině, i když je mi upřímně líto Namiki-san" obou dívkám nezbylo nic jiného než mlčet, přece jenom, včera zničili skříň a vysklili okno (šikovný xD ). "Takže po obědě se sejdete se svými učiteli a domluvíte na určitých věcech" řekla jejich už bývalá učitelka a opustila třídu.
Kaori se pořád snažila psychicky srovnat s tím že je s Izumi v týmu. Byla z toho tak špatná že ani neměla potřebu jíst. Ale možná to bylo stále tím snem, i na snídani toho moc nesnědla. Stále na tím důmala, hlavně ta technika se jí nezdála. Byla tak zažraná do přemýšlení že si ani nevšimla osoby stojící před ní "Kaori, už by sme měli jít zpátky do academie….Kaori?" dotázal se Kaze "Huh? Kaze jak dlouho tady si?" otázala se Kaori která nevěděla která bije. "Měli by sme jít do academie, sensei už určitě čeká" vysvětlil jí situaci Kaze. Sebrali se a šli do academie kde na ně opravdu sencei i Izumi čekaly…

Překlady jejich jmen:
Uchiha Kaori
Uchiha-vějíř Kaori-aroma,parfém

Taisei Izumi
Taisei-temně modrá Izumi-fontána,studna

Uchiha Kaze
Uchiha-vějíř Kaze-vítr

Shikai Namiki
Shikai-zorné pole,viditelnost Namiki-stromořadí

Prosím komentíky jak záporné tak povbuzující
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 →patka← tvoje sbeecko... →patka← tvoje sbeecko... | Web | 28. srpna 2008 v 13:00 | Reagovat

supeeer...=D

2 Sayuri-chan alá Ivet x* Sayuri-chan alá Ivet x* | Web | 28. srpna 2008 v 18:53 | Reagovat

hej Kaori ta povídka je vážně super x) jen tak dál x))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama