A takle se to zvrtlo....2

11. srpna 2008 v 22:25 | kaori-chan |  My FanFiction
Další dílek je na světě, přeju příjmné čtení:)

Áh já vím…

Kaori se vláčela domů a snažila se neusnout ještě na cestě. Když už se tam konečně dostala, tak jí na chodbě chytla Mikoto "Ahoj Kaori, je večeře pojď ať ti to nevystydne."
"Ahoj mami nechci večeři, vím že jdu pozdě, krapet se mi protáh trénink, jo měla sem se dobře, ahoj jdu spát" řekla Kaori a pomalu se dostávala do svého pokoje.
" Dobře, ale táta ti připravil trest za to, jak si s ním mluvila!"řekla Mikoto s mírnými starostmi.
Kaori už skoro nevnímala, ale ještě stihla odpovědět "Hm jasně, ale až zejtra." a blaženě spadla do postele, s převlíkáním nebo sprchováním se nezabývala, byla tuhá.Mikoto se jen pousmála a odešla do kuchyně. Ráno Kaori vzbudila Mikoto "Vstávej spáči, škola ještě neskončila." jenže Kaori nereagovala a spala dál .Mikoto zkusila hrubší zacházení a začala s ní mírně třást, když se ale ozývalo jenom hm, trochu přidala, to už mělo za následek, že Kaori vyletěla z postele a začala řvát "Zabiju tě, ty zmetku!" Mikoto na ní jen zaraženě koukala a poté oznámila, že na ní čeká snídaně a kolik je hodin. Načeš Kaori opět vylítla, že nestíhá a začala plašit, chvátat, nadávat, že jí nezbudili dřív, když ale uviděla rozflákaný budík na zemi, tak změnila názor. "Sakra to je už čtvrtej budík za tejden!"a běžela směr academie. Stihla to ještě docela včas, ale jedna holka jí zase znepříjemnila život "Ale ale, Uchiha nás poctila návštěvou ,že se s náma vůbec zdržuješ, když si z TOHO klanu." Na slově toho si dala pořádně záležet. "Prosim tě jen žárlíš, a vůbec nech mě na pokoji ty studno špinavá" oplatila jí to Kaori nehezkým tónem, jenže Izumi si to nenechala líbit (Izumi znamená studna nebo fontána) "Co si to dovoluješ?! To mi ještě zaplatíš!" začalo zvonit na hodinu, takže se radši nechaly na pokoji a sedli do lavic.Do třídy přišla jejich učitelka Kimiko a oznámila "Tak děcka, za chvilku vás po jednom zavoláme do vedlejší třídy a vyzkoušíme z techniky klonování, když projdete, dostanete pásku a informace od zkoušecího."
(perex)

O pár minut později zavolali Kaori, ta to hravě zvládla a dostala pásku "Takže Kaori Uchiha postupuje, pozítří se dostav do academie, budeš přiřazena to tříčlenného týmu se senseiem " řekl jeden ze zkoušejících a pokynul Kaori k odchodu. Kaori měla dobrou náladu a začala si zpívat Kanikuli (no a?xD), jenže zas jí radost zkazila Izumi "Takže si prošla, to se dalo čekat Uchiho." Kaori měla co dělat, aby jí nezabila "Hele víš co? Nechceš si dát souboj, když už sme obě kunoichi? Už mě ty věčné hádky nebaví…" Izumi vykulila oči "Cože? Hm co můžu ztratit, nandám ti to Uchihovko!" Kaori se jen pousmála "Svou čest Izumi!" a začali se prát. Nakonec obě dívky musely odvést do nemocnice, Izumi měla zlomenou ruku a nos a Kaori vyvázla jen se škrábanci. Když pro Kaori přišel Itachi, začal výslech "Kaori jak to, že se pereš? A vůbec, že se ti nic nestalo, máš přece křehké kosti." Kaori dělala, že ho neslyší a podvědomě se držela za levé zápěstí, když v tom jí za něj Itachi chytil "Au pust, mě to bolí!"vyjekla na něj Kaori. "Takže tě to bolí sestřičko, typnul bych zlomeninu", Itachi se na Kaori usmál a pokračoval "Nechceš jít zpátky do nemocnice?Aby ti daly sádru a tebe by to přestalo bolet?" Kaori ho sjela vražedným pohledem, ale kývla na souhlas.V nemocnici na Kaori koukali trochu divně, ale i přes to jí znovu vyšetřili a s údivem zjistili, že má zlomené zápěstí.
Bonus:Něco málo o Kaori
Překlad jména: Kaori=parfém nebo aroma ,Uchiha=vějíř
Věk:11let
Datum narození:
Vzhled:Černé vlasy i oči
Výška:140cm
Váha:45kg
Krevní skupina:AB
Kaori je o15 min. mladší dvojče Itachiho, kterému je také velmi podobná.Stala se ninjou v 11letech a na academii nastoupila až v 8. Nesnáší svého otce protože jí a Sasukeho vůbec nerespektuje, a také proto mu často říká Gifu (nevlastní otec).Díky tomu že na otce často i vyjede dostává tresty typu: ukliď, přines, odnes, zákaz. Zato s matkou Kaori vychází dobře, stejně tak i se Sasukem, ale s Itachim se neustále hádá i kůli naprostým pitomostem. Její povaha je velmi výbušná, hádavá, drzá, ale i milá a usměvavá. Kaori má i pár koníčků zpěv, tanec, kreslení a hádky jsou její nejoblíbenější. Kaori má nejradši Taijutsu, Ninjutsu a svou katanu. Kaořina chakra je z ohnivé a zemní podstaty.


Doufám že se to někomu bude líbit, podle mě je tam hodně chyb tak to prosím vás omluvte, z češtiny sem málem dostala za čtyři
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama